Przedsiębiorstwo EKO-LUX jest dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań związanych z przydomowymi oczyszczalniami ścieków na terenie Bielska-Białej. Wiele lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów są gwarantem solidności i niezawodności w przypadku świadczonych przez nas usług. Staramy się wzbogacać naszą wiedzę i umiejętności licznymi szkoleniami, ale także badaniem rynku i potrzeb klientów. Oferujemy realizację w krótkim terminie, a także ekspresowy montaż oczyszczalni, dzięki czemu nie wpłynie to znacząco na Państwa rozkład dnia i codzienne obowiązki. Staramy się podchodzić do każdego klienta w sposób indywidualny, poznać jego potrzeby i znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie w zakresie wyboru, jak i montażu systemu przydomowej oczyszczalni. Wierzymy, że nasza praca przyczynia się także do poprawy kondycji środowiska i odpowiednio o niego dba. Stawiamy na innowacyjność, ponieważ chcemy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów Bielska-Białej, którzy zdecydują się na biologiczną oczyszczalnię ścieków.

Zalety biologicznej oczyszczalni ścieków

Stosowane przez nas rozwiązania w postaci przydomowych, biologicznych oczyszczalni ścieków są coraz powszechniejsze. Nasza firma stara się bowiem podążać za trendami, ale także potrzebami klientów. Nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków, których montaż oferujemy między innymi w Bielsku Białej są bardzo lekkiej konstrukcji, co jednak nie wpływa negatywnie na wytrzymałość i solidność wykonania. Należy podkreślić, że zbiorniki bezodpływowe są zupełnie bezpieczne, ponieważ w wyniku ich montaż do środowiska nie przedostają się żadne niepożądane substancje. Zapach z oczyszczalni nie unosi się, więc klienci mogą spokojnie zdecydować się na tę formę oczyszczania ścieków.

Rozwiązania dobre dla środowiska i mieszkańców

Oczyszczalnie generują bardzo niskie zużycie energii elektrycznej, dzięki czemu jest ona ekonomiczna w utrzymaniu. Poza tym brak elektrozaworów jeszcze bardziej usprawnia działanie mechanizmu i sprawia, że jego niezawodność jest na najwyższym poziomie. Zbiornik szamba ekologicznego jest wykonany z włókna szklanego, dzięki czemu ma wysoką odporność na warunki atmosferyczne, czy inne negatywne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Po montażu proces oczyszczania przebiega bezproblemowo, a całość jest prosta w obsłudze i niezawodna.

Skontaktuj się z nami już dziś!