Przydomowa oczyszczalnia ścieków to inwestycja, na którą często decydują się osoby, którym zależy na rozwiązaniu maksymalnie bezawaryjnym, skuteczny, łatwym w obsłudze, ale także ekologicznym. Dzięki wykorzystaniu potencjału najlepszych materiałów, dzięki oferowanym przez naszą firmę, ekologicznym oczyszczalniom, możliwe jest efektywne oszczędzanie i zarazem dbanie o środowisko naturalne bez większego wysiłku. Inwestycja jest opłacalna dla każdego, kto nie może pozwolić sobie na przyłączenie budynku do wspólnej sieci kanalizacyjnej.

Zalety biologicznej oczyszczalni ścieków

Biologiczna oczyszczalnia ścieków to rozwiązanie oparte na osadniku wstępnym, komorze nitryfikacji oraz komorze osadu wtórnego. Główną rolę odgrywa w tym przypadku samoczyszczące się złoże biologiczne, układ napowietrzania drobnopęcherzykowatego i niskoobciążony osad czynny, co znacząco eliminuje wady oczyszczalni, które nie wykorzystują potencjału systemu hybrydowego. Rozwiązanie to sprawdzi się wszędzie tam, gdzie możliwość podłączenia do sieci kanalizacji jest niemożliwa lub zbyt skomplikowana, a w konsekwencji kosztowna.

Montaż nawet w trudnych warunkach glebowych

Proponowany przez nas system odpowiedzialny za prawidłową pracę oczyszczalni gwarantuje wysoką skuteczność, a zarazem satysfakcjonujący poziom eksploatacji. Na efektywność pracy wspomnianej oczyszczalni ma wpływ niewielka produkcja osadu, niskie zużycie energii elektrycznej oraz proste zasady użytkowania. Przewagą szamba ekologicznego jest również montaż instalacji w wyjątkowo trudnych warunkach glebowych, gdzie inne rozwiązania zawodzą. Z systemu szamba ekologicznego w Częstochowie zazwyczaj korzystają właściciele domów jedno i wielorodzinnych.

Prostota i niezawodność szamba ekologicznego

Z perspektywy odpowiednio wykonanej inwestycji najważniejszym elementem jest staranne dopasowanie wielkości zbiornika oraz zbadanie terenu, w szczególności stanu gleby. Oferując rozwiązania o zróżnicowanych właściwościach jesteśmy przekonani, że finalnie system przydomowego oczyszczania ścieków będzie w pełni bezpieczny i korzystny z perspektywy codziennej eksploatacji niezależnie od warunków pogodowych. Dysponujemy różnymi pojemnościami zbiorników, co odpowiada zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Są one bardzo lekkie, odporne i wytrzymałe. Nasze produkty mają aż 10-letnią gwarancję, co jest dodatkowym argumentem, przemawiającym za ich zakupem.

Skontaktuj się z nami już dziś!