Firma EKO-LUX jest jedną z wiodących firm zajmującą się produkcją bezodpływowych szamb ekologicznych (ekoszamba), zbiorników na deszczówkę i przydomowych oczyszczalni ścieków. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych klientów. Jest to zasługa m.in. wysokiej jakości systemów oczyszczania ścieków oraz poziomu naszej obsługi. Bazując na doświadczeniu, zaangażowaniu i wiedzy możemy zrealizować instalację szamba ekologicznego również dla mieszkańców Jaworzna i to w krótkim terminie. Nasi pracownicy służą pomocą w każdej kwestii, od momentu wyboru o odpowiedniej pojemności, po wątpliwości klientów związane z instalacją zbiornika czy samą zasadnością budowy przydomowej oczyszczalni.

Zalety przydomowych oczyszczalni ścieków

Jeśli nie mają Państwo możliwości, by podłączyć budynek do sieci kanalizacyjnej, nic straconego. Proponujemy ekologiczne rozwiązanie, jakim jest biologiczna oczyszczalnia ścieków, która staje się coraz popularniejsza. Zbiorniki, które są częścią ekologicznego szamba są bezodpływowe i całkowicie bezpieczne, nie ma więc ryzyka przedostania się na zewnątrz niepożądanych, przykrych zapachów, czy też zawartości zbiornika. Są także niezwykle lekkie (ważą od 60 kg), odporne, trwałe, bardzo łatwo je transportować w inne miejsce i montować. Klientom oferujemy także długą, ponieważ aż dziesięcioletnią gwarancję producenta, przez co zyskują oni pewność, komfort użytkowania i codzienne bezpieczeństwo. Co ważne, wspomnianą oczyszczalnię można montować nawet w sytuacji występowania trudnych warunków glebowych. To właśnie między innymi ten aspekt jest jednym z wielu, które mają wpływ na popularność biologicznych oczyszczalni.

Ekologiczne rozwiązanie

Dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej i braku elektrozaworów system jest niezawodny i bezawaryjny. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest nieprodukowanie osadów. Zbiornik jest wykonany z włókna szklanego, dzięki czemu jego konstrukcja jest wytrzymała i solidna. Codzienne użytkowanie przydomowej oczyszczalni ścieków nie generuje żadnych problemów. Najwięcej osób, które decydują się na przydomowe szambo ekologiczne mieszka w domkach jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenach, na których nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Umożliwiamy wybór zbiornika dopasowanego do oczekiwań domowników oraz doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Skontaktuj się z nami już dziś!