Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc i fachowe doradztwo podczas realizacji inwestycji, jaką jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Łączymy efektywność, ochronę środowiska i znaczącą optymalizację kosztów, co bezpośrednio przekłada się na jakość i satysfakcję w procesie użytkowania zaproponowanych przez naszą firmę rozwiązań. Nasi klienci dostrzegają ogromny potencjał, który tkwi w ekologicznych oczyszczalniach ścieków. Inwestycja ta w krótkim czasie przynosi wymierne efekty, a jednocześnie system jest łatwy i prosty w codziennym użytkowaniu.

Szamba ekologiczne - proste w obsłudze, bezpieczne dla środowiska

Biologiczna oczyszczalnia ścieków to propozycja skierowana do osób mieszkających na terenie Katowic lub w okolicach, które poszukują efektywnego rozwiązania w sytuacji, kiedy przyłączenie do sieci kanalizacyjnej jest niemożliwe, bądź utrudnione. Szambo ekologiczne to bez wątpienia rozwiązanie bardzo opłacalne, a także korzystne pod względem wieloletniego użytkowania. Instalacja jest chętnie wybierana przez właścicieli domów jedno i wielorodzinnych. Aby proces użytkowania był w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji oferujemy swobodne dopasowanie rozmiarów zbiornika. Co więcej, duże znaczenie ma w przypadku tego rozwiązania niewątpliwy aspekt ekologiczny. Oferowane przez nas zbiorniki są całkowicie bezpieczne dla środowiska. W trakcie ich używania do otoczenia nie przedostają się żadne szkodliwe substancje.

Lekkie i ekologiczne zbiorniki

Proste i bezproblemowe mechanizmy zastosowane podczas tworzenia oferowanych przez naszą firmę szamb ekologicznych mają na celu ułatwienie obsługi oraz konserwacji całej instalacji, co bezpośrednio przekłada się na jej bezawaryjność, a także bezpieczeństwo i wygodę. Ponadto nasze zbiorniki są lekkie, a ich montaż sprawny i nieskomplikowany. Do ich produkcji wykorzystujemy trwałe i solidne komponenty, a nasze rozwiązania spełniają wymagające normy jakości i deklarację zgodności CE. Jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką skuteczność oczyszczania i niskie koszty eksploatacji.

Wysoka bezawaryjność i 10-letnia gwarancja

Do atutów zastosowanych przez nas mechanizmów należą między innymi: brak elektrozaworów i niewielka produkcja osadów, co ma bezpośredni związek z prostymi zasadami użytkowania i wysokim współczynnikiem bezawaryjności. Wśród istotnych zalet instalacji biologicznej oczyszczalni ścieków, z której korzystają również nasi klienci w Katowicach, należy także wyróżnić niezawodną konstrukcję GRP oraz 10-letnią gwarancję na instalację wraz z całym osprzętem. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszej ofercie rozwiązania sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami już dziś!