Przydomowa oczyszczalnia ścieków w Poznaniu to fantastyczna oferta, która pomoże Państwu połączyć efektywne oszczędzanie z dbaniem o środowisko naturalne bez dużego wysiłku. Montaż oraz utrzymanie nowo ulokowanego zbiornika jest wyjątkowo opłacalną się inwestycją, która zwraca się w bardzo krótkim czasie już kilku lat od początku użytkowania. Ze względów ekonomicznych oraz ekologicznych jest to decyzja warta poważnego rozważenia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia najlepszej opcji dla siebie!

Dobry krok w stronę oszczędności

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w Poznaniu są dedykowane głównie do domów jedno- oraz wielorodzinnych, a także dobrze się sprawdzają przy zespołach domów. Rozmiar zbiornika należy wtedy jedynie dostosować do ilości osób oraz możliwości zamontowania - trzeba dokładnie zbadać powierzchnię terenu oraz stan gleby. Zbiorniki podziemne jednokomorowe są przeznaczone do magazynowania wody deszczowej oraz ścieków, dedykowane specjalne do budownictwa jednorodzinnego. Ilość osób zamieszkujących w domu będzie głównym miernikiem zapotrzebowania na konkretny rozmiar i pojemność zbiornika.

Połączenie niezawodności i trwałości

Mniejsze zbiorniki można alternatywnie można także stosować do zbierania wyłącznie deszczówki do użytku domowego (np. jako wody do spłukiwania toalety lub doprowadzając ujście do wskazanych kranów). Okazuje się, że eksploatacja naturalnie obecnej wody jest nadal niedocenianym i niewykorzystanym źródłem oszczędności przez Polaków przy przeciętnym, uśrednionym zapotrzebowaniu. Niezależnie od pogody przydomowa oczyszczalnia ścieków jest niezawodna również w zimie, dlatego nie trzeba się martwić o bieżący dopływ wody. Przy odpowiedniej jakości urządzeniach, takiej jak oferowane są w naszym sklepie, woda spełnia wszystkie standardy higieniczne oraz wodno-gospodarcze.

Doskonała inwestycja na lata

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz urządzeń dostosowanych do potrzeb indywidualnego klienta. Oferujemy wiele typów oczyszczania biologicznego, które spełniają najnowsze standardy i normy unijne oraz zalecenia międzynarodowe. Jednocześnie są proste i bezproblemowe w obsłudze czy konserwacji. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz możliwości montażu oczyszczalni ścieków przy Państwa domu. Z pewnością będzie to dobra inwestycja, która pomoże zrobić kolejny krok w stronę bardziej ekologicznego życia, łącząc świadomość o problemach środowiska naturalnego, a oszczędnością w długofalowej perspektywie. Zaufały nam już tysiące Polek i Polaków. Mamy nadzieję, że spełnimy również wszystkie Państwa wymagania i wspólnie uda nam się dostosować najlepszą opcję do Państwa domu.

Skontaktuj się z nami już dziś!