Jeśli mieszkasz w Rybniku i wahasz się, czy montaż biologicznej oczyszczalni ścieków jest dobrym rozwiązaniem, nie musisz dłużej się zastanawiać! Z firmą EKO-LUX zapewnisz sobie najwyższej jakości rozwiązania w zakresie oczyszczania ścieków i będziesz mógł cieszyć się nowoczesnym oraz solidnym rozwiązaniem. Zbiorniki wchodzące w skład oczyszczalni wykonane są z bardzo wytrzymałych i odpornych na niekorzystne czynniki materiałów, takich jak włókno szklane. Dzięki temu nasi klienci nie muszą nie martwić o trwałość instalacji. Jeśli Twoje gospodarstwo domowe nie może przyłączyć się do wspólnej sieci kanalizacyjnej - przydomowa oczyszczalnia ścieków to najlepsze rozwiązanie.

Zalety instalacji

Biologiczna oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem opartym na komorze nitryfikacji, komorze osadu wtórnego i osadniku wstępnym. Najważniejsze w całej instalacji jest złoże biologiczne, które działa samoczyszcząco, a także układ napowietrzania drobnopęcherzykowaego. Wybór takiej formy oczyszczania ścieków jest najbardziej ekonomiczny w dłuższym horyzoncie czasowym i na pewno bezpieczny dla środowiska oraz mieszkańców.

Niezaprzeczalną zaletą szamba ekologicznego jest łatwość montażu instalacji nawet w najbardziej wymagających warunkach glebowych. Jest to świetne rozwiązanie również dla mieszkańców Rybnika, którzy mają domki wielorodzinne lub jednorodzinne i nie mogą podłączyć się do sieci kanalizacyjnej. Aby instalacja była najbardziej efektywna, kluczowy jest dobór odpowiedniej wielkości zbiornika i zbadanie stanu gleby przed montażem. Dzięki temu nasza firma może się odpowiednio przygotować do instalacji. Po jej wykonaniu klienci mogą się cieszyć z bezpiecznego rozwiązania, a jednocześnie bardzo efektywnego.

Łatwość w obsłudze

System przydomowego oczyszczania ścieków jest zupełnie bezpieczny i dogodny ze względu na codzienną eksploatację. Działa on we wszystkich warunkach pogodowych, które nie wpływają w żaden sposób na jego efektywność. Nasza firma oferuje zbiorniki o różnej pojemności, dzięki czemu klient może bez problemu wybrać taki model, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. Są one także bardzo trwałe, jednocześnie niezwykle lekkie (ważą już od 60 kg)Produkty przez nas oferowane mają dziesięcioletnią gwarancję. Zapewniamy wysoką jakość obsługi oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Skontaktuj się z nami już dziś!