Wygoda, komfort i optymalizacja kosztów to najważniejsze czynniki, które mają wpływ na satysfakcję z inwestycji w przydomową oczyszczalnię. Konstrukcja wykonana z najlepszej jakości materiałów dopasowuje się do wymagających warunków eksploatacyjnych. Naszym klientom ze Szczecina oferujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków, które pozostają bardzo bezpieczne dla środowiska naturalnego. Zbiorniki na ścieki nie uwalniają szkodliwych substancji, dlatego pozostają korzystną alternatywą dla gospodarstwa domowego. Warto również zwrócić uwagę na właściwości przydomowej oczyszczalni.

Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków w Szczecinie

Wykorzystywane w procesie montażu i finalnego użytkowania zbiorniki produkowane są z trwałych, wysokiej jakości materiałów. Gwarantują lekkość i wytrzymałość, a tym samym nie generują problemu w czasie transportu czy montażu. Dziesięcioletnia gwarancja producenta na wykorzystane rozwiązania to jakość i poczucie bezpieczeństwa, które z pewnością poprawiają komfort użytkowania.

Budowa przydomowej oczyszczalni jest atrakcyjnym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy do działki nie została doprowadzona kanalizacja zbiorcza. Prowadzenie sieci kanalizacyjnej jest bardzo kosztowne, a dodatkowo generuje mnóstwo problemów z wymagającym procesem montażu, o czym warto pamiętać. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty budowy przydomowej oczyszczalni ścieków w Szczecinie i okolicach.

Zalety konstrukcji

Mając na uwadze najwyższą jakość i komfort naszych klientów, proponujemy rozwiązanie, które cieszy się zainteresowaniem z uwagi na szybkość i znaczną optymalizację kosztów zarówno pod kątem montażu, jak i dalszych etapów codziennej eksploatacji. Lekkie i trwałe zbiorniki przewożone są zgodnie z obowiązującymi przepisami, a proces ten nie jest tak skomplikowany, jak w przypadku montażu ciężkich, betonowych konstrukcji. Proces oczyszczania odbywa się w zbiorniku usytuowanym zgodnie z określonymi wymaganiami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. Nr 10 z 1995 r. poz. 46 § 37).

Nasi specjaliści skupiają się na rzetelnie wykonanej pracy, dlatego proces montażu i dopasowania konstrukcji do potrzeb gospodarstwa domowego odbywa się w kilku etapach. Wówczas jesteśmy pewni, że wszystkie formalności zostały spełnione, a przydomowa oczyszczalnia ścieków montowana na terenie Szczecina będzie spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów mimo upływu czasu.

Skontaktuj się z nami już dziś!